BKS NAPRZÓD BRWINÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • NAPRZÓD BRWINÓW rocznik 2000 - WITAMY!
  •        

SUKCESY

I miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
- rocznik 2000 (uczestniczyło 12 zespołów)
Królem Strzelców został nasz piłkarz - Piotr Cybulski.

Rembertów, 15.02.2009r.

 

IV miejsce - w turnieju piłki nożnej
"MINI LIGA MISTRZÓW URSUS 2009"

- rocznik 2000 (uczestniczyło 16 zespołów)

Warszawa-Ursus, wrzesień 2009

 

V miejsce - w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej
"Sokół Cup"

- rocznik 1999 (uczestniczyło 12 zespołów)

Starachowice, 14.11.2009r.

 

IV miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
"Błyskawica Cup"
- rocznik 2000 (uczestniczyło 12 zespołów)

Warszawa, 20.12.2009r.

 

III miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
"Widzew Cup"
- rocznik 2000 (uczestniczyło 8 zespołów)
Królem Strzelców został nasz piłkarz - Oskar Trzciński.

Łódź, 30.12.2009r.

 

I miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
o Puchar Prezesa Wilgi Garwolin
- rocznik 2000 (uczestniczyło 16 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Piotra Cybulskiego.

Garwolin, 23.01.2010r.

 

V miejsce - w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej
"Delta Cup"

- rocznik 2000 (uczestniczyło 12 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Szymona Śmiecińskiego.

Warszawa, 27.02.2010r.

 

I miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
"Białe Orły - MultiSport Cup"

- rocznik 2000 (uczestniczyło 5 zespołów)

Warszawa-Białołęka, 7.03.2010r.

 

IV miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
- rocznik 1999 (uczestniczyło 7 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Szymona Śmiecińskiego.

Nadarzyn, 14.03.2010r.

 

I miejsce - w grupie III Orlików w rozgrywkach
Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
- rocznik 1999

Warszawa, sezon 2009/2010

 

 III miejsce - w Turnieju Piłki Nożnej
o Puchar Brwinowa
- rocznik 2000 (uczestniczyło 9 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Piotra Cybulskiego.

Brwinów, 19.06.2010r.

 

II miejsce - w Turnieju Piłki Nożnej
"Narew Cup"
- rocznik 2000 (uczestniczyło 8 zespołów)

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Szymona Śmiecińskiego.

Ostrołęka, 27-28.08.2010r.

 

I miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Warszawie organizowanym przez UKS 141 Warszawa
- rocznik 2000 (uczestniczyło 10 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Piotra Cybulskiego.

Warszawa, 11.12.2010r.

 

II miejsce - w Turnieju Trzech Króli o Puchar Dyrektora Generalnego Firmy Gepol - rocznik 2000 (uczestniczyło 16 zespołów)
Królami strzelców zostali wspólnie dwaj nasi zawodnicy: Szymon Śmieciński i Piotr Cybulski.

Pruszków, 06.01.2011r.

 

I miejsce - w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Delta Cup
- rocznik 2000 (uczestniczyło 12 zespołów)
Królem Strzelców został nasz piłkarz - Piotr Cybulski.

Warszawa, 22.01.2011r.

 

I miejsce - w XI Zimowym Turnieju Piłki Nożnej "Targówek Cup"
- rocznik 2000 (uczestniczyło 12 zespołów)
Najlepszym Zawodnikiem Turnieju wybrano naszego piłkarza - Piotra Cybulskiego.

Warszawa, 05.02.2011r.

 

I miejsce - w grupie VII Orlików w rozgrywkach
Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
- rocznik 2000

Warszawa, sezon 2010/2011

 

IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WARSZAWY

W SEZONIE 2010/2011

- rocznik 2000
Rywalizowali zwycięzcy rozgrywek ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

Warszawa, 22.06.2011r.

 

III miejsce - w Turnieju Piłki Nożnej FOR BG Cup 2011
- rocznik 2000 (uczestniczyło 19 zespołów)

Kraków, 21-22.01.2012r.

 

 

I miejsce - w grupie VII Orlików w rozgrywkach
Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
- rocznik 2000

Warszawa, sezon 2011/2012

 

III MIEJSCE W FINAŁACH MISTRZOSTW WARSZAWY

W SEZONIE 2011/2012

- rocznik 2000
Rywalizowali zwycięzcy rozgrywek ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

 


 

Losowa galeria

Mecz z Deltą
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 39
ogółem: 583 803

statystyki szczegółowe