•

Aktualności

Hej Naprzód gol...

• autor: BKS2000, 2014-06-01 22:32

W meczu z Bugiem Wyszków do przerwy zobaczyłem kosmiczne 35 minut w wykonaniu naszej Drużyny. Tak, tak, kosmiczne.

Tempo akcji, które przeprowadziliśmy, budowanych od obrony, pomysły poszczególnych zawodników, gra z pierwszej piłki i wykończenie z najwyższej półki. Wynik 7:0 dla nas. To była niesamowita połówka meczu.

Po przerwie wprawdzie szybko podwyższyliśmy wynik, ale tempo meczu spadało z każdą minutą. Przy tak wysokim prowadzeniu, szansę gry dostały osoby, które rzadziej nas reprezentują. Starały się jak mogły, ale jak wiadomo łatwo nie jest. Jednym wychodziło więcej, inni mieli słabsze momenty. Jestem jednak zadowolony z zaangażowania wszystkich.

Do przerwy dominowaliśmy bardzo jako Drużyna, po przerwie stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, ale częściej po indywidualnych akcjach. Ten mecz pokazał, że jeżeli wyciąga się poszczególne "klocki" z układanki to cały organizm trochę się zacina. Nasz w drugiej połowie właśnie się zaciął.

Ale jak tu się nie cieszyć. W Dzień Dziecka sprawiliście sobie wspaniały prezent w postaci okazałego zwycięstwa 10:4. Przez większą część meczu graliśmy świetnie, budowaliśmy rewelacyjne akcje. To jest sukces i potwierdzenie ciężkiej pracy, którą wspólnie wykonujemy.

Brawo Chłopaki!

Naprzód Brwinów - Bug Wyszków    10:4

Bramki: Bogucki x2, Składowski x2, Śmieciński x2, Mroczkowski x2, Chyziak, Ostaszewski.

Skład: Adrian Lewandowski (br.), Daniel Ostaszewski, Wiktor Hilcher, Piotr Cybulski (kpt.), Mateusz Matyjasek (36' Mateusz Przybyszewski), Ernest Szafran (36' Jakub Martynow), Jakub Składowski (42' Maciej Mutwicki), Daniel Bogucki (40' Szymon Włodarski), Jan Chyziak (36' Tomasz Gabi), Szymon Śmieciński, Maciej Mroczkowski.