Zaczynamy z Polonią Warszawa

• autor: BKS2000, 2014-07-11 22:03

Poznaliśmy terminarz na sezon 2014/2015 Ekstraligi Trampkarzy U-15. Zgodnie z zapowiedziami w jednej rundzie, zagramy mecz i rewanż z każdym z zespołów Ekstraligowych.

Od końca sierpnia do początku listopada zmierzymy się dwukrotnie m.in. z Legią oraz Polonią. Wszyscy marzyli, żeby zagrać w najlepszej lidze na Mazowszu, nam się to udało osiągnąć.

Teraz stawiamy sobie kolejny cel i na pewno zrobimy wszystko, żeby go osiągnąć. Zaczynamy trzeba jednak przyznać od bardzo mocnego uderzenia.

Na dzień dobry Polonia Warszawa u siebie, Znicz Pruszków na wyjeździe i Legia Warszawa u siebie. Wszystkie mecze w ciągu jednego tygodnia.

W sumie, przez pierwsze dwa tygodnie zagramy aż pięć meczów ligowych.

Liga startuje 23/24 sierpnia. Zaczynamy wspomnianym meczem u siebie z Polonią Warszawa, następnie: Znicz Pruszków (wyjazd), Legia Warszawa (dom), Agape Białołęka (wyjazd), Broń Radom (dom), Kosa Konstancin (wyjazd), Semp Ursynów (dom). W jednej rundzie odbędą się także mecze rewanżowe, zmieni się tylko oczywiście gospodarz spotkania.

Spełniliśmy nasze marzenia.

Mecz ze Zwarem