Zaczęliśmy

• autor: BKS2000, 2014-08-25 12:48

W sobotę u siebie zainaugurowaliśmy występy w Ekstralidze Trampkarzy U-15. Poziom drużyn najwyższy na Mazowszu, bo i liga najsilniejsza. Szkoda jednak, że początek dla nas dość bolesny.

Po słabym spotkaniu przegraliśmy bowiem z Polonią Warszawa 0:2. Zespół z Warszawy był lepszy i wygrał zasłużenie. Przed nami jednak kolejne wyzwania i na pewno, żadne niepowodzenie nas nie załamie. Oczywiście wyciągniemy wnioski z tego co było, bo na tym polega sport. Błędy trzeba eliminować. Kolejny mecz, to już będzie jednak nowa historia. Jak się w niej zapiszemy, zależy tylko od nas.

Naprzód Brwinów - Polonia Warszawa    0:2

Skład: Adrian Lewandowski (Br.), Jakub Bozik, Ernest Szafran, Piotr Cybulski (Kpt.), Mateusz Matyjasek, Daniel Ostaszewski, Jan Chyziak, Jakub Składowski, Krzysztof Szuster, Szymon Śmieciński, Maciej Mroczkowski (32' Adrian Świder).

Sparing z Pogonią