Ponownie remis

• autor: BKS2000, 2014-09-23 12:27

Drugi remis z rzędu notujemy w rozgrywkach Ekstraligi, choć tym razem już bramkowy. U siebie zremisowaliśmy z SEMP-em 1:1.

Pierwsi prowadzili rywale po zupełnie niepotrzebnym błędzie naszej defensywy. Trzeba jednak zaznaczyć, że defensywa kolejny mecz grała na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej szkoda nieporozumienia. Błędy jednak zdarzyć się mogą każdemu, najważniejsze to umieć je wyeliminować w kolejnych meczach.

Wyrównaliśmy z rzutu karnego, który pewnie wykonał Maciej Mroczkowski.

Naprzód Brwinów - SEMP Warszawa    1:1

bramka: Maciej Mroczkowski

Skład: Konrad Endruch (Br.), Adrian Lewandowski, Piotr Cybulski (Kpt.), Daniel Ostaszewski, Ernest Szafran (36' Maciej Mroczkowski), Maciej Mutwicki (45' Jakub Bozik/60' Mateusz Przybyszewski), Mateusz Matyjasek,  Daniel Bogucki, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Krzysztof Szuster.

Obóz we Władysławowie