Remis ze Zniczem

• autor: BKS2000, 2014-10-05 15:55

Zagraliśmy kolejny bardzo dobry mecz. Niestety, ponownie nie odnieśliśmy zwycięstwa, a bezbramkowo zremisowaliśmy u siebie ze Zniczem Pruszków.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla nas. Szkoda jednak, że ponownie nasz brak skuteczności spowodował brak bramek. To nie jest wytłumaczenie. To fakty w kolejnym meczu, które nie ukrywam bardzo mnie martwią. Cieszy jednak postawa drużyny w kolejnym spotkaniu. Wszyscy nasi zawodnicy grali świetne zawody i wszyscy wiedzieli co chcą osiągnąć. W drugiej połowie swoich szans szukał również Znicz. Ale ani rywalom, ani nam nie udało się trafić do siatki w tym meczu.

Naprzód Brwinów - Znicz Pruszków    0:0

Skład: Konrad Endruch (br.), Mateusz Matyjasek, Adrian Lewandowski, Piotr Cybulski (kpt.), Ernest Szafran, Maciej Mroczkowski, Maciej Mutwicki, Daniel Bogucki, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Krzysztof Szuster.

Sparing z Pogonią