Waleczni do końca

• autor: BKS2000, 2016-06-19 18:02

W ostatnim meczu Ekstraligi Juniorów Młodszych przegraliśmy u siebie z Polonią Warszawa 2:4. Do 65 minuty remisowaliśmy 2:2 po dwóch golach Szymka Śmiecińskiego. Potem zabrakło przede wszystkim sił.

W ogromnym upale przeciwnicy dokonali siedmiu zmian, my żadnej! Bynajmniej nie z wyboru, a z konieczności. Na ławce usiadły u nas osoby kontuzjowane, a w bramce stanął Zawodnik z pola i to z rocznika 2001! Bądź co bądź Maciek Mutwicki na bramce zagrał naprawdę super i za to należą mu się słowa uznania.

Zresztą w tym spotkaniu cała Drużyna zagrała rewelacyjnie. W meczu było mnóstwo emocji, na koniec niestety również negatywnych. Oba Zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Nasz obrońca po dwóch żółtych kartkach zobaczył czerwoną, rywal za uderzenie naszego piłkarza od razu opuścił boisko. Ale nie to zamieszanie a walka do końca zostanie z pewnością w naszych głowach.

PODZIĘKOWANIA

Tak było zawsze z tym Zespołem, na każdym poziomie rozgrywkowym. Na wyjazdach sprawialiśmy niespodzianki, ale to szczególnie u nas byliśmy niewygodnym rywalem dla wielu Zespołów, z Legią i Polonią na czele. W tym ostatnim meczu sezonu udowodniliśmy ponownie, że nigdy nie było przypadku w tym, że graliśmy w Ekstralidze. Jestem z Was dumny, bo walczyliście do końca w każdym z meczów. W tym ostatnim również, pomimo przeciwności losu. I na pewno zawsze będę o tym pamiętał!

Mecz z Polonią Warszawa, był moim ostatnim w roli trenera

Drużyny Naprzodu Brwinów rocznik 2000/2001.

Dziękuję Drużynie za FENOMENALNE blisko 10 lat wzlotów i upadków. Na szczęście tych drugich było bardzo mało. Za to sukcesów tego ZESPOŁU... WOW, mnóstwo!

Ci, co śledzili lub śledzą nadal naszą historię, wiedzą, że jest ona niezwykła. W Brwinowie powstał Zespół, który okazał się być innym od pozostałych. Początki były takie jak u wszystkich. Czyli trudne. Ale z roku na rok budowaliśmy nasza siłę. Ogromną SIŁĘ.

Dwukrotnie byliśmy brązowymi medalistami Mistrzostw Warszawy, dwukrotnie zagraliśmy również w Ekstralidze, najpierw Trampkarzy następnie Juniorów Młodszych. To najwyższy z możliwych poziomów w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Rywalizuje tam osiem czołowych ekip z Mazowsza. To szczyt szczytów. Na tym poziomie występuje tylko kilka klubów z Mazowsza. Dzięki nam do elity zawitał również Naprzód Brwinów.

To nie wszystko! Z naszego Zespołu, przez te wszystkie lata, aż 10 Zawodników dostawało powołania na konsultację Kadr Mazowsza! Nie ma drugiej tak małej miejscowości, z takimi wynikami. I właśnie dlatego tak BARDZO Wam dziękuję! Ja trenowałem i promowałem Was, a Wy promowaliście mnie. Teraz wykonujemy krok w inną stronę. Ale to nie znaczy, że w przyszłości nie wejdziemy jeszcze na siebie i ponownie pójdziemy jedną drogą, by ponownie móc świętować kolejne sukcesy!

DZIĘKUJĘ ZESPOŁOWI ZA WSZYSTKO. TRENINGI, MECZE, OBOZY

TO PIŁKARSKA PRZYGODA MOJEGO ŻYCIA !!!

Oczywiście dziękuję również Wszystkim Rodzicom Zawodników, Dziadkom, Babciom, Wujkom, Ciociom i tym Wszystkim, którzy uczestniczyli w tej niewiarygodnej przygodzie. Szczególne podziękowania dla Darka Cybulskiego. Panie Kierowniku... DZIĘKUJĘ ZA POMOC! ŻONO dziękuję za wyrozumiałość i niewiarygodne wsparcie! Ileż Ty wysłuchałaś moich analiz pomeczowych:)

Trener Marcin Parzuchowski

P. S. Pewien etap w życiu dobiegł końca. Dlatego ta strona internetowa, którą miałem przyjemność założyć z pasji, automatycznie przestaje być stroną rocznika 2000/2001 Naprzodu Brwinów. Ostatnim wpisem pozostanie tekst powyżej:'(

Niestety

• autor: BKS2000, 2016-06-09 00:41

W rozegranym awansem meczu ligowym z FCB Escolą, na wyjeździe ulegliśmy rywalom 0:3. Choć osłabieni byliśmy personalnie to jednak podjęliśmy walkę i gdybyśmy wykorzystali okazje do przerwy to spotkanie nie musiałoby się skończyć naszą porażką. Tak się jednak nie stało i gdybać nie ma co.

FCB Escola zagrała zdecydowanie lepiej i odegrała nam się za porażkę jakiej doznała u nas. Mecz z polską szkółką Barcelony, miał duże znaczenie odnośnie tego, gdzie zagramy w przyszłym sezonie. Niestety z powodu porażki już wiemy, że po wakacjach nie zagramy w Ekstralidze, a ponownie zawitamy do I Ligi Wojewódzkiej. Pomimo takiego obrotu sprawy, raz jeszcze DZIĘKUJĘ Zespołowi za ogromny wkład i zaangażowanie. Na pewno nie przynieśliśmy wstydu i wiele Zespołów miało z nami problemy.  Przed nami ostatni mecz i jestem pewien, że również potraktujemy go profesjonalnie.

Remis ze Zniczem

• autor: BKS2000, 2016-06-05 16:14

Wynikiem 2:2 zakończyło się nasze spotkanie ze Zniczem Pruszków. Na boisku w Brwinowie kibice zobaczyli mecz pełen walki w którym powinno paść zdecydowanie więcej goli. W kilku sytuacjach, zarówno nam jak i gościom zabrakło jednak dokładności. Bramki jednak padły, dla nas zdobywali je kolejno: Maciej Mroczkowski - po asyście Dawida Śliwowskiego oraz Jakub Składowski - bez asysty

Brawa dla całej Drużyny za bardzo duże zaangażowanie.

Legia z kontuzją w tle

• autor: BKS2000, 2016-05-29 22:03

Na wyjeździe ulegliśmy Legii Warszawa 2:4. W składzie rywali zagrało kilku reprezentantów Polski, ale ponownie łatwo się nie poddaliśmy.

Lepsza Broń

• autor: BKS2000, 2016-05-21 13:56

Po kilku przyzwoitych występach przyszedł słabszy moment. U siebie przegraliśmy z Bronią Radom 1:4. Do przerwy wprawdzie remisowaliśmy 1:1 po ładnej bramce Szymona Śmiecińskiego. Niestety w drugiej połowie przeciwnicy zagrali lepiej i zasłużenie wywieźli z Brwinowa zwycięstwo. Ta porażka, jak każda może czegoś nas wszystkich nauczyć. Warto choć chwilę zastanowić się nad tym meczem. Szczegóły omówimy we wtorek przed treningiem.

Mecz z Piastem