•

Aktualności

Przegrywamy z Wilanowem

• autor: BKS2000, 2015-03-21 14:25

W drugim meczu ligowym ulegliśmy na wyjeździe zespołowi Szkoły Futbolu Wilanów 1:2. W pierwszej połowie rywale stworzyli kilka groźnych sytuacji bramkowych, ale mieliśmy w obronie sporo szczęścia. W ofensywie z kolei próbowaliśmy skontrować przeciwników i jeszcze przed przerwą nam się to udało. Na 1:0 trafił Piotr Wojtasik, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Piotr najpierw sprytnie ograł rywala, a następnie umieścił piłkę w siatce. To pierwszy gol Piotra w naszych szeregach, mamy nadzieję, że nie ostatni.

Drugą połowę rozpoczęliśmy dobrze. Kolejną akcję na skrzydle przeprowadził Piotrek i mimo, że wystawił piłkę przed bramkę, to nikomu od nas nie udało się trafić do siatki. Po tej akcji zaczęli przeważać piłkarze z Wilanowa i co gorsze dla nas przez 20 minut musieliśmy grać w dziesięciu. Nie mieliśmy więcej zmian, a przeciwnicy potrafili to wykorzystać bardzo dobrze, doprowadzając do wyrównania.

Kiedy wreszcie wróciliśmy do gry po 11, szybko stworzyliśmy sobie okazję bramkową. Niestety bez efektu bramkowego. Lepiej w ofensywie zagrał rywal, który co raz nękał naszą obronę. Najpierw sędzia nie uznał gola dla Wilanowa, ale parę minut później wątpliwości już nie było. Jeden z przeciwników trafił bezpośrednio z rzutu wolnego ustalając wynik meczu na 2:1. W końcówce mieliśmy jeszcze poprzeczkę i stworzyliśmy sporo zamieszania pod bramkę Szkoły Futbolu Wilanów. Wynik jednak nie uległ zmianie, przegraliśmy na wyjeździe 1:2.