Ważne zwycięstwo

• autor: BKS2000, 2015-03-29 18:46

Odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. U siebie pokonaliśmy aż 6:0 dotychczasowego lidera w tabeli, zespół Agape Białołęki. Zagraliśmy bardzo dobry mecz w każdej formacji i pewnie wykorzystywaliśmy kolejne okazje bramkowe. Do przerwy prowadziliśmy 4:0. Warto zaznaczyć, że drużyna Agape, podobnie jak my, spadła z Ekstraligi. Dlatego cieszy zwycięstwo i to tak okazałe, z dobrym zespołem.

Przed nami kolejny mecz, tym razem z Koroną HiD Ostrołęka. Wierzę, że utrzymamy podobny poziom piłkarski, co w meczu z Agape. Dwie pierwsze porażki dały nam sporo do myślenia i jestem pewien, że zrobimy wszystko, żeby tych samych błędów nie popełnić.

BRAWO CHŁOPAKI!

Naprzód Brwinów - Agape Białołęka    6:0

Skład: Maciej Mutwicki (br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Wiktor Hilcher, Ernest Szafran, Piotr Wojtasik (40' Dawid Śliwowski), Jan Chyziak (60' Krzysztof Szuster), Szymon Śmieciński, Maciej Mroczkowski, Jakub Składowski (kpt.), Daniel Bogucki (50' Mateusz Przybyszewski).

Bramki: Maciej Mroczkowski x2, Jan Chyziak, Ernest Szafran, Mateusz Przybyszewski, Dawid Śliwowski.

W składzie był również: Piotr Cybulski

Delta Cup