•

Aktualności

Skuteczny wyjazd

• autor: BKS2000, 2015-04-27 19:45

7:0 pokonaliśmy zespół Mazura Gostynin na półmetku rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej. Do przerwy graliśmy bardzo chaotycznie, ale dzięki dwóm trafieniom Adriana Lewandowskiego prowadziliśmy. Po przerwie gra wyglądała dużo lepiej, a przede wszystkim była zdecydowanie szybsza w naszym wykonaniu. Niestety niektóre niedokładne podania spowodowały, że i przeciwnicy próbowali zaskoczyć nas z kontry. Na szczęście drogi do bramki świetnie pilnował nasz bramkarz Maciej Mutwicki.

Przed nami mecze rewanżowe z tymi samymi przeciwnikami. Rundę rewanżową zaczniemy w Płocku, gdzie za niespełna dwa tygodnie zagramy z aktualnym liderem, czyli Wisłą Płock. U siebie przegraliśmy 0:1. Przyjdzie czas na rewanż.

Mazur Gostynin - Naprzód Brwinów   0:7

Bramki: Adrian Lewandowski x2, Dawid Śliwowski x2, Piotr Cybulski, Daniel Bogucki, Maciej Mroczkowski,

Skład: Maciej Mutwicki (br.), Adrian Lewandowski, Daniel Bogucki, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (kpt.), Ernest Szafran (40' Wiktor Hilcher), Mateusz Przybyszewski, Jan Chyziak (36' Dawid Śliwowski), Piotr Wojtasik (40' Krzysztof Szuster), Szymon Śmieciński, Jakub Składowski (50' Maciej Mroczkowski).