•

Aktualności

Showtime!

• autor: BKS2000, 2015-05-31 00:48

Po bardzo dobrym meczu wygrywamy na wyjeździe z Koroną HiD Ostrołęka aż 5:1. Spotkanie trzeba przyznać, że bardzo dobrze nam się ułożyło, ponieważ pierwsze trafienie rywali było samobójcze. Choć warty podkreślenia jest dobrze wykonany rzut wolny Adriana Lewandowskiego, który zmusił przeciwnika do niefortunnej interwencji.

Rywale walczący o awans po stracie gola oczywiście nie zamierzali się poddać. Jednak ich ataki rozbijali nasi obrońcy, którzy grali bardzo pewnie przez całe spotkanie. W obronie skupieni, w ataku skuteczni. Do przerwy prowadziliśmy bowiem już 3:0. Najpierw super zespołową akcję wykończył Szymon Śmieciński, na 3:0 trafił zaś Maciej Mroczkowski.

Po przerwie mecz wyglądał bardzo podobnie. Zdecydowanie groźniej atakowaliśmy my, rywale zaś próbowali przedostać się przez naszą defensywę. Udało im się to raz. Ale gol zadziałał na nas bardzo mobilizującą. Ponownie bowiem trafił Szymek Śmieciński, tym razem po świetnej indywidualnej akcji, wynik ustalił Maciej Mroczkowski.

Drugi mecz z rzędu, druga wysoka wygrana i bardzo dużo świetnych fragmentów gry. Rewelacja. Wymieniam najczęściej strzelców i podających, tak jest najczęściej zawsze i wszędzie. Jednak w kolejnym meczu uważam, że zagraliście naprawdę zespołowo. Nie może być inaczej. To co wyczuwa się na treningach, widać w meczach. Super Chłopaki!

Chciałbym jednak, żebyście na całe życie zapamiętali z Ostrołęki nie tylko mecz, ale to co usłyszeliście w szatni przed spotkaniem. Nie na dzień, dwa dni, tydzień, miesiąc, czy też rok żebyście o tym pamiętali. Przypomnijcie sobie i zapamiętajcie na całe życie. I przypominajcie sobie to zawsze i wszędzie. Bez względu na to ile lat będziecie już mieli i jak potoczą się Wasze losy. Brawo Chłopaki!

Korona HiD Ostrołęka - Naprzód Brwinów    1:5

Bramki: Szymon Śmieciński x2, Maciej Mroczkowski x2, samobój.

Skład: Konrad Endruch (br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (kpt.), Ernest Szafran, Dawid Śliwowski (67' Jakub Martynow), Jan Chyziak (55' Piotr Wojtasik), Daniel Bogucki (36' Krzysztof Szuster), Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Maciej Mroczkowski.