Na dobrej drodze

• autor: BKS2000, 2015-06-08 14:41

Bardzo dobre spotkanie zagraliśmy z z Żyrardowianką. Oczywiście pisząc szczegółowo, świetnie zagraliśmy do 60 minuty, bo w końcówce po błędach indywidualnych i zespołowych przeciwnicy wbili nam aż 3 bramki. Jednak wcześniej to my trafiliśmy aż czterokrotnie i dlatego w rezultacie wygraliśmy u siebie 4:3.

Ten mecz ponownie pokazał nam jedno. Rozluźnienie może się pojawić, nawet jest wskazane, ale po meczu. Nigdy wcześniej. Wcześniej, trzeba bowiem myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć, jak grać, by grać mądrze. Szczególnie, kiedy prowadzi się bardzo wysoko.

Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów    4:3

Bramki: Maciej Mroczkowski x2, Dawid Śliwowski, Adrian Lewandowski.

Skład: Konrad Endruch (br.), Mateusz Przybyszewski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (kpt.), Ernest Szafran, Dawid Śliwowski (50' Adrian Lewandowski), Daniel Bogucki (55' Jan Chyziak), Krzysztof Szuster, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Maciej Mroczkowski.

W składzie byli również: Jakub Martynow, Piotr Wojtasik.

Mecz z Piastem