•

Aktualności

Rozpoczęliśmy od zwycięstwa

• autor: BKS2000, 2015-08-24 13:31

W pierwszym meczu ligowym pokonaliśmy u siebie Żyrardowiankę Żyrardów 3:0. Pierwsza połowa to nasza duża dominacja potwierdzona trzema trafieniami. Wynik otworzył Daniel Bogucki po asyście Maćka Mroczkowskiego. Kolejne dwa gole zaliczył Dawid Śliwowski, po podaniach dwóch Maćków. Najpierw ponownie Mroczkowskiego, następnie Mutwickiego.

W drugiej połowie stworzyliśmy sobie sporo okazji bramkowych, ale piłka do siatki nie wpadła. Nie trafili również rywale, a duża w tym zasługa bardzo dobrze grającej defensywy, na czele z bramkarzem. Aleksy dużo pracy nie miał, ale był pewnym punktem w ważnych momentach. I to cieszy. Ten mecz to dobry prognostyk na przyszłość. Brawo Chłopaki.

Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów   3:0

Bramki: Dawid Śliwowski x2, Daniel Bogucki.

Skład: Aleksy Stawiński (br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (kpt.), Maciej Mutwicki, Dawid Śliwowski (75' Mateusz Przybyszewski), Aleksander Orzeł (55' Jan Chyziak), Daniel Bogucki, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Maciej Mroczkowski (70' Ernest Szafran).