I stało się

• autor: BKS2000, 2015-09-06 17:10

Przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie. Na wyjeździe ulegliśmy 1:2 drużynie Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Zespół gospodarzy niczym nas nie zaskoczył, a jednak wystarczyło to na pokonanie nas. Z Pogonią poza walką, trzeba dołożyć trochę piłkarstwa. Jak się o tym zapomina i niepotrzebnie wdaje w prowokacje przeciwnika, to się mecz przegrywa. Osobną kwestią jest pech w polu karnym i przypadkowa ręka, która dała Pogoni karnego, a chwilę potem zwycięskiego gola. Nic się jednak nie zmienia. Liga toczy się dalej, a ja dalej wierzę w mój zespół. Na przekór niektórym.

Pogoń Grodzisk Maz. - Naprzód Brwinów    2:1

Bramka: Adrian Lewandowski.

Skład: Aleksy Stawiński (br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (Kpt.), Maciej Mutwicki, Dawid Śliwowski, Aleksander Orzeł (15' Krzysztof Szuster), Mateusz Przybyszewski, Jan Chyziak, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski.

Mecz z Deltą