Super zwycięstwo

• autor: BKS2000, 2015-10-03 21:47

Na wyjeździe pokonaliśmy Żyrardowiankę Żyrardów 6:0.

Sporo goli, sporo okazji bramkowych i rewelacyjna gra naszej defensywy w kolejnym meczu. Naprawdę ciężko się tam przedostać. Choć trzeba przyznać, że dobrze lub bardzo dobrze zagrali wszyscy.

Gole strzelali: Szymon Śmieciński x2, Maciej Mroczkowski x2, Daniel Bogucki, Jakub Składowski. Przy bramkach po dwie asysty zaliczyli Szymon Śmieciński i Leon Panfil. Ten pierwszy nie tylko asystuje, ale i trafia. W ostatnich pięciu meczach, Szymon strzelił 6 goli i zaliczył 3 asysty! Ten drugi, czyli Leon pewnym krokiem wchodzi do Zespołu, choć jest z nami przecież tak krótko. Brawa oczywiście należą się wszystkim, bo z Żyrardowem, szczególnie na wyjeździe nigdy nie grało nam się łatwo.

Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Brwinów    0:6

Bramki: Szymon Śmieciński x2, Maciej Mroczkowski x2, Daniel Bogucki, Jakub Składowski.

Skład: Aleksy Stawiński (Br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (Kpt.), Maciej Mutwicki, Leon Panfil (65' Mateusz Przybyszewski), Daniel Bogucki, Jakub Składowski, Maciej Mroczkowski (69' Ernest Szafran), Krzysztof Szuster (70' Jakub Martynow), Szymon Śmieciński (68' Jan Chyziak).

Widzew Cup