Ładnie i skutecznie

• autor: BKS2000, 2015-10-18 23:54

9:0 na wyjeździe pokonaliśmy drużynę Pegaza Drobin.

Wysoki wynik to jedno, drugie to bardzo dużo akcji zespołowych i indywidualnych, które cieszą mnie niezmiernie. Idealnie na pewno jeszcze nie było, ale postęp w naszej grze jest naprawdę widoczny. Cieszy mnie to bardzo i jestem pewien, że jeżeli dalej będziemy grali z takim zaangażowaniem i pomysłem na grę, całej naszej Drużyny, to ciężko będzie nas zatrzymać w tej rundzie.

Bezbłędnie zagrała obrona i to w kolejnym meczu. I wiem, że nie jest to przypadek! Ofensywa z kolei ponownie pokazała, że jest bardzo mocna. Na jej czele obecnie stoi Szymon Śmieciński, który tym razem trafił aż pięciokrotnie do bramki rywala! Wow!

Wiem jednak, że wśród naszych wszystkich zawodników oprócz Szymona są takie osoby, które przy pełnym zaangażowaniu przez cały mecz, boiskowym sprycie w odpowiednich momentach i odrobinie szczęścia, mogą trafiać równie często. Ja naprawdę jestem tego pewien i czekam z niecierpliwością. A jeżeli chodzi o mecz z Pegazem, to naprawdę brawo Chłopaki!

Pegaz Drobin - Naprzód Brwinów    0:9

Bramki: Szymon Śmieciński x5, Maciej Mutwicki, Mateusz Matyjasek, Dawid Śliwowski, Ernest Szafran.

Skład: Aleksy Stawiński (Br.), Adrian Lewandowski, Mateusz Matyjasek, Piotr Cybulski (Kpt.), Maciej Mutwicki, Dawid Śliwowski, Ernest Szafran, Jakub Składowski, Maciej Mroczkowski, Krzysztof Szuster (45' Mateusz Przybyszewski), Szymon Śmieciński.

Widzew Cup