•

Aktualności

Kontrolnie z Kosą

• autor: BKS2000, 2016-01-23 17:53

Dobre spotkanie sparingowe zagraliśmy z Kosą Konstancin, pomimo, że przegraliśmy je 1:3. Przez większą część meczu, a szczególnie w pierwszej połowie byliśmy zespołem prowadzącym grę, niestety nie potrafiliśmy tego potwierdzić golami. Za to rywale bezlitośnie wykorzystali nasze błędy, bezbłędnie kontrując.

W drugiej połowie wreszcie trafiliśmy. Uderzył Szymon Śmieciński, a odbitą piłkę przez bramkarza dobił Dawid Śliwowski. To jednak za mało, bo okazji było dużo więcej. Kosa za to zmarnowała rzut karny, a konkretnie obronił go nasz bramkarz Aleksy Stawiński.

Podsumowując, po kilku zmianach personalnych próbowaliśmy się odnaleźć i na pewno z każdym meczem będzie coraz lepiej. Oczywiście porażka nigdy nie cieszy, podobnie jest i teraz. Martwi mnie jednak nie gra zespołu, bo była dobra, a indywidualne błędy niektórych naszych piłkarzy. Choć akurat osoby, które je dzisiaj popełniały jestem pewien, że szybko je wyeliminują.