Ciężkie granie

• autor: BKS2000, 2016-01-28 00:49

Przegrywamy kolejny mecz sparingowy. W Legionowie ulegliśmy gospodarzom 1:4. Gola dla nas ponownie strzelił Dawid Śliwowski i ponownie z dobitki. Tym razem po strzale Maćka Mroczkowskiego.

Wynik zdecydowanie dla rywali i na pewno zasłużone ich zwycięstwo. Grali szybko, agresywnie i z ogromną determinacją. Za to u nas było sporo błędów indywidualnych, które niestety często kończą się utratą gola. W ofensywie były dobre momenty, ale nie potrafimy zakończyć ich golem. Przestrzelony karny jest tylko tego dowodem.

Co ciekawe pomimo porażek, które zawsze będą bolały, widzę sporo pozytywów w naszej grze. Przede wszystkim gramy w nowym ustawieniu, dla niektórych na nowych pozycjach, z nową taktyką i z nowymi założeniami. Po to właśnie mamy te sparingi, żeby się uczyć czegoś nowego. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale wszyscy pracują i to jest super. A wynik..? Byłby zdecydowanie inny, gdybyśmy wreszcie zaczęli trafiać. Skuteczność zdecydowanie do poprawy. Bo okazje były, są i wierzę, że będą!

Mecz w Sochaczewie