Ważna wygrana

• autor: BKS2000, 2016-04-18 11:18

A jednak można! Po słabym występie w meczu ze Zniczem już tydzień później się ocknęliśmy. U siebie pokonaliśmy Escolę Varsovia 2:0. Na pewno na zmianę naszej gry miały wpływ duże zmiany kadrowe w wyjściowym składzie.

Ale nie tylko to. Grupa osób, która reprezentowała nas tego dnia na boisku, była grupą zdeterminowaną. Był to wreszcie Zespół taki, jaki chciałbym oglądać. Realizujący postawione przed nim zadanie. Oczywiście było sporo mankamentów, my dobrze o tym wiemy. Dlatego właśnie trenujemy by je wyeliminować. Ale było też sporo pozytywów. Jak choćby śliczne bramki Szymona Śmiecińskiego i Daniela Boguckiego. Brawo Chłopaki! A odnośnie całej Drużyny. W trudnym dla nas momencie przyszliście, wysłuchaliście, uwierzyliście i wygraliście. Szacunek!

I MIEJSCE w Garwolinie