Wysokie zwycięstwo

• autor: BKS2000, 2016-05-08 10:47

Jeżeli dwa tygodnie temu pisałem, że w meczu z Polonią zabrakło na pewno goli, to trzeba przyznać, że dość szybko pokazaliśmy, że trafiać do siatki potrafimy. Bardzo wysoko jak na Ekstraligę, bo 6:2 pokonaliśmy zespół SEMP-a Warszawa.

Wreszcie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze nie tylko w obronie, ale również świetnie w ofensywie. Trzy asysty zanotował Maciej Mroczkowski, co więcej dołożył jeszcze gola. Ponadto trafiali dla nas, Szymon Śmieciński, Jakub Składowski, Dawid Śliwowski, Jan Chyziak. Jedno trafienie przeciwnicy zaliczyli samobójcze. Brawo Drużyna. To bardzo ważne, ale i efektowne zwycięstwo.

Przed dwoma tygodniami pisałem nie tylko o braku goli w meczu z Polonią. Napisałem jeszcze jedno. I wydaje mi się, że akurat to co powtórzę ponownie na koniec jest najważniejsze.

My nic nie musimy. My możemy. I tak będzie do końca ligi w tym Zespole. Bez względu na miejsce w tabeli.

I MIEJSCE w Garwolinie