Legia z kontuzją w tle

• autor: BKS2000, 2016-05-29 22:03

Na wyjeździe ulegliśmy Legii Warszawa 2:4. W składzie rywali zagrało kilku reprezentantów Polski, ale ponownie łatwo się nie poddaliśmy.

Przede wszystkim prowadziliśmy 1:0 po ładnej asyście Kuby Składowskiego i golu Macieja Mroczkowskiego. Niestety Legia bardzo szybko odpowiedziała. Do przerwy był remis, ale my mieliśmy inne zmartwienie. Fatalnie wyglądającej kontuzji kolana doznał Krzysztof Szuster. Krisa zabrało pogotowie, życzymy mu bardzo dużo zdrowia. Co gorsze, chwilę wcześniej Ernest Szafran musiał zejść z boiska z powodu lecącej z nosa krwi. To nie była dla nas zbyt fajna pierwsza połowa przy Łazienkowskiej. Mimo tych przykrych zdarzeń podjęliśmy walkę.

Wprawdzie to Legia prowadziła już 3:1, to jednak udało nam się strzelić gola kontaktowego. Ponownie trafił Maciej, ale tym razem asystę zaliczył Jan Chyziak. W końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ale nie my, a Legia trafiła raz jeszcze. Skontrowała nas na 4:2 i takim wynikiem zakończył się mecz.