Niestety

• autor: BKS2000, 2016-06-09 00:41

W rozegranym awansem meczu ligowym z FCB Escolą, na wyjeździe ulegliśmy rywalom 0:3. Choć osłabieni byliśmy personalnie to jednak podjęliśmy walkę i gdybyśmy wykorzystali okazje do przerwy to spotkanie nie musiałoby się skończyć naszą porażką. Tak się jednak nie stało i gdybać nie ma co.

FCB Escola zagrała zdecydowanie lepiej i odegrała nam się za porażkę jakiej doznała u nas. Mecz z polską szkółką Barcelony, miał duże znaczenie odnośnie tego, gdzie zagramy w przyszłym sezonie. Niestety z powodu porażki już wiemy, że po wakacjach nie zagramy w Ekstralidze, a ponownie zawitamy do I Ligi Wojewódzkiej. Pomimo takiego obrotu sprawy, raz jeszcze DZIĘKUJĘ Zespołowi za ogromny wkład i zaangażowanie. Na pewno nie przynieśliśmy wstydu i wiele Zespołów miało z nami problemy.  Przed nami ostatni mecz i jestem pewien, że również potraktujemy go profesjonalnie.

Mecz ze Zwarem